Free Delivery

Free delivery for any order exceeding PLN 300. More info on costs and conditions of delivery to be found here.

Free Technical Help

We provide any assistance as to technical and sale issues, choice of luminaires, their connection and maintenance. For English language please feel free to contact us on +48 607 167 631.

Secured payments

Any internet connections within our shop are executed exclusively in encrypted TLS technology (Transport Layer Security), whereas the payments are secured by Przelewy24 payment platform.

NOWOCZESNOŚĆ. JAKOŚĆ. OSZCZĘDNOŚĆ. LED-MARKET.PL

Jakość

Sprzedawane przez nas oświetlenie powstało w rezultacie dogłębnego zbadania rynku oraz w oparciu o wieloletnie doświadczenie projektantów firmy. Proponowane oprawy mają długi okres żywotności oraz wysoką wytrzymałość na warunki zewnętrzne. Co więcej, są od początku do końca projektowane oraz produkowane w Polsce.

Nowoczesność

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo wyłącznie profesjonalne oświetlenie LED firmy LED TOP Sp. z o. o. Produkty te to przede wszystkim oprawa najazdowa świecącą kostka brukowa LED, oprawy schodowe LED, oprawy do podbitek LED, oprawy podsufitowe LED, jak również lampki nocne Vienna.

Oszczędność

Oferowane przez sklep produkty posiadają wyłącznie źródła światła LED, synonim oszczędności i pozytywnego wpływu na środowisko naturalne. Niskie zużycie prądu oraz niespotykana żywotność powodują, że oprawy LED są szczególnie preferowane przez osoby, którym z jednej strony nie jest obca ochrona środowiska, z drugiej dbałość o domowe finanse.

LED-MARKET.PL

LED-MARKET.PL to profesjonalny sklep internetowy należący do firmy REHEF, specjalizującej się w projektowaniu oraz sprzedaży oświetlenia oraz akcesoriów LED. W ramach działalności skupiamy się przede wszystkim na doradzaniu klientom indywidualnym i instytucjonalnym w zakresie wyboru odpowiedniego oświetlenia LED.