Kostka brukowa LED na Twoim parkingu? To, coś więcej niż efektowne źródło światła

Świecąca kostka brukowa LED Qube

Jak często jako kierowca narzekałeś na niedostatecznie dobre oświetlenie parkingu lub drogi dojazdowej, a nawierzchnia pozostawała wiele do życzenia? Wbrew pozorom rozwiązanie tego problemu jest prostsze, niż się wydaje. W ostatnim czasie wiele słyszy się o tym, że miasta coraz częściej inwestują w oświetlenie LED. Innowacyjnym podejściem do tego tematu jest bezsprzecznie zastosowanie kostki brukowej LED. To nowoczesny i innowacyjny produkt firmy LED TOP. Jest to oprawa najazdowa, do której produkcji użyto wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że produkt jest odporny na ścieranie, warunki drogowe oraz czynniki atmosferyczne.

Kostka świecąca to doskonała alternatywa!

Kostka brukowa LED ma jeszcze więcej zalet. Jedną z nich są rozmiary zbliżone do wymiarów tradycyjnej kostki. Dzięki temu nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby zastosować ten produkt na przydomowym parkingu. Podjazd nie tylko zyska elegancki wygląd, ale również dodatkowe oświetlenie. Warto dodać, że w tym przypadku źródło światła możesz szybko wymienić. Poza tym masz także wpływ na kolor i tryb świecenia oprawy, a więc z łatwością dopasujesz oświetlenie LED do aranżacji otoczenia i Twoich indywidualnych upodobań. W przypadku ciągów pieszych i dróg, szczególnie polecamy kostkę brukową LEDQube model Premium, która gwarantuje optymalną siłę światła.

Nasz sklep z oświetleniem LED oferuje różnorodne modele kostki świecącej. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i podpowiemy jaki produkt wybrać.

więcej informacji