O nas, czyli dlaczego warto nam zaufać.

Sklep LED-MARKET.PL stanowi własność firmy RL z siedzibą w Warszawie, zajmującej się dystrybucją, sprzedażą oraz montażem opraw oświetleniowych i akcesoriów LED.

W skład naszego zespołu wchodzi inżynier – projektant oświetlenia, specjalista elektronik oraz osoby odpowiedzialne za sprzedaż oraz montaż oświetlenia.

W naszej pracy kierujemy się między innymi następującymi zasadami:

– uczciwym i rzetelnym traktowaniem klientów,
– utrzymywaniem stałych stanów magazynowych, pozwalających na szybką wysyłkę towaru (inaczej niż ma to miejsce w przypadku wielu sklepów internetowych, nie zamawiamy towaru dopiero po złożeniu zlecenia przez klienta),
– bezpośrednią i stałą współpracą z producentami oświetlenia, w tym przede wszystkim z renomowaną firmą LED TOP Sp. z o.o.,
– profesjonalnym doradztwem technicznym w odniesieniu do oferowanych produktów.

Nie musisz szukać, zrobiliśmy to już za Ciebie!

Powyższa zasada w naszym podejściu do klienta wynika nie tylko z nadmiaru produktów istniejących na rynku, które na pierwszy rzut oka wydają się być takie same, ale z trudnego wyboru, jaki staje przed każdym, kto chce kupić oświetlenie LED. Wystarczy przyjrzeć się rynkowi opraw schodowych. Różnorodność jest olbrzymia: kształt, materiał, pobór mocy, kolor, by nie wspomnieć o cenie niemal przyprawiają o ból głowy.

Co wybrać? Która oprawa będzie niezawodna? Która spełni nasze wymagania?

I tutaj zaczyna się nasza rola. Za główny cel postawiliśmy sobie znalezienie na rynku opraw dobrej jakości przy zachowaniu kryterium rozsądnej ceny. Lata doświadczeń nauczyły nas, jakie oprawy warto proponować klientom, a jakie omijać z daleka.

Dlatego proponujemy jedynie oświetlenie, które spełnia najwyższe standardy i jest nam dobrze znane. Nie dążymy do posiadania sklepu z tysiącem produktów, ale do stworzenia stosunkowo niewielkiej, by nie rzecz butikowej oferty, za którą jednak w pełni ręczymy.

Doradztwo

 

W ramach polityki sprzedaży oferujemy szereg usług doradczych, związanych ze sprzedawanymi produktami, w tym zwłaszcza sugerujemy typ oraz rodzaj oprawy, odpowiedni do pomieszczenia lub przestrzeni, jak również doradzamy, jakich akcesoriów należy użyć, jeśli dana oprawa wymaga ich zastosowania (zasilaczy, sterowników itp.).

Dodatkowo, w przypadku produktów firmy LED TOP Sp. z o.o., oferujemy telefoniczne doradztwo w zakresie montażu (dotyczy to zwłaszcza oprawy najazdowej Świecącej kostki brukowej LED QUBE).

Właściwy dobór oprawy

 

W oparciu o wieloletnie doświadczenie na bieżąco dokonujemy wyboru opraw oferowanych w naszym sklepie. Przy doborze kierujemy się przede wszystkim jakością wykonania, designem oraz poziomem jakości oraz barwy uzyskiwanego światła. Wśród olbrzymiej oferty, jaka istnieje na rynku, wybraliśmy oprawy najlepsze, przy zachowaniu kryterium rozsądnej ceny.

Wszystko to w myśl zasady nie musisz szukać, zrobiliśmy to już za Ciebie!

Profesjonalne projektowanie oraz realizacje projektów

 

W ramach naszej działalności świadczymy również usługi montażowe. Nasza ekipa składa się z doświadczonych monterów oświetlenia, dodatkowo posiadających wiedzę na temat specyfiki i potrzeb oświetlenia LED. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się na podane poniżej numery telefonów lub zgłoś swoje potrzeby na pocztę elektroniczną z tematem wiadomości „Realizacja”. Na pewno odpowiemy w ciągu 24h.

Dodatkowo możemy zaprojektować sposób oświetlenia wymagany w danej przestrzeni w oparciu o nowoczesny programy projektowe takie jak DIALUX czy RELUX.