PROGRAM RABATOWY 5 PLUS 5

Warunki programu

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program rabatowy 5 plus 5 w odniesieniu do produktów firmy LED TOP Sp. z o.o. W ramach programu zapewniamy dodatkowo 5% rabatu na kolejne zakupy produktów tego producenta, których wartość przekroczy 500 złotych brutto. Ponadto otrzymają Państwo również 5% rabatu w przypadku każdego następnego zakupu towarów firmy LED TOP Sp. z o.o., którego wartość przekroczy 500 złotych brutto.

Czyli jeśli dokonają Państwo zakupu w naszym sklepie, a następnie ponowią zakup za kwotę minimum 500 złotych brutto, cena nowo zakupionego produktów tej firmy będzie niższa o 5%. Jeśli zaś dokonają Państwo jeszcze jednego (tzn. trzeciego) zakupu w naszym sklepie za cenę nie mniejszą niż 500 złotych brutto, cena towaru będzie również niższa o 5%. I tak w nieskończoność.

Rabaty zostaną udzielone w oparciu o kod rabatowy przesłany po dokonaniu oraz opłaceniu pierwszego zakupu produktów firmy LED TOP Sp. z o.o., niezależnie od wysokości tego zakupu.

Uwaga: Powyższa promocja nie dotyczy towarów, na które obowiązuje promocja w Sklepie (towary z zaznaczoną obniżką ceny, rabatowane ze względu na ilość lub z dopiskiem „promocja”) i dotyczy wyłącznie produktów firmy LED TOP Sp. z o.o.