FAQ czyli podstawowe pytania i odpowiedzi

 

Służymy Państwu odpowiedzią na każde pytanie związane z oświetleniem LED, oferowanymi produktami oraz sprzedażą w sklepie. Jeśli powstaną jakiekolwiek wątpliwości lub problemy związane z zakupem, produktem lub serwisem gwarancyjnym, prosimy zadzwonić na numer +48 607 167 631 lub poinformowanie nas o tym w jakikolwiek inny sposób.

Poniżej odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Jakie są opłaty za dostarczenie produktów z naszego sklepu?
Sklep nie pobiera opłat za dostawę zakupionych produktów, chyba że wartość zakupu nie przekracza 300 PLN brutto. Ponadto brak opłat za dostawę nie dotyczy przypadku zamówienia płatnego przy odbiorze.
Jakie metody płatności akceptuje nasz sklep?
W naszym sklepie jest szereg metod zapłaty za towar:
  1. Zapłata z góry za pomocą przelewu na nasze konto bankowe.
  2. Zapłata w oparciu o serwis Przelewy24, w tym zapłata kartą kredytową VISA lub Mastercard.
  3. Zapłata przy odbiorze.
Po jakim czasie otrzymamy zamówiony towar?
Dokładamy wszelkich starań, by zamówiony towar został wysłany nie później niż w ciągu 48 godzin od chwili zamówienia. Zwykle przesyłka kurierska jest dostarczana w dniu następującym po dniu wysłania, chyba że jest to dzień wolny od pracy, wtedy przesyłka dostarczana jest zazwyczaj w pierwszym dniu roboczym.
Jak bezpieczne są zakupy w sklepie LED-MARKET? Czy moje dane są chronione?
Dołożyliśmy wszelkich starań, by zakupy w sklepie były bezpieczne, czemu przede wszystkim służy system bezpiecznego kodowania TSL oraz codzienna kontrola przeciwwirusowa oraz antyspamowa. Tym niemniej żadne zabezpieczenia z naszej strony nie zapobiegną celowym atakom hackerskim skierowanym przeciwko klientom lub naszej witrynie. Dlatego zaleca się stosowanie dostępnych programów ochronnych oraz zwykłych środków zapobiegawczych, jak chociażby ochrona hasła oraz korzystanie z bezpiecznych stron internetowych i zaufanych punktów dostępu do Internetu. Państwa dane są przechowywane na bezpiecznych serwerach zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Czy otrzymam fakturę za zamówione produkty?
Tak. Wystawiamy faktury niezależnie od wielkości zamówienia.